Daměnice muži

Družstvo mužů se vytvářelo už od roku 2002.

31.5.2003 jsme se vydali na naši první hasičskou soutěž v do Horní Lhoty, kde se konala okrsková soutěž družstev patřících do okrsků Načeradec, Louňovice a Pravonín. Soutěžní družstvo ve složení: Janouš Josef, Dědek Vladimír, Smetana Jan, Smetana Michal, Nerad Tomáš, Koubík Milan a Vítek Lukáš se poprvé vydalo vstříc konkurenci ostatních sborů.

nastup

Muži se od té doby prodírali soutěžemi v požárním sportu. S tehdejším vybavením obsazovali v rámci slabších kategorií přední pozice v okolních memoriálech a pohárech (Podblanický pohár v Býkovicích, kat.PS-8, Blanický rytíř v Louňovicích, Memoriál F. Procházky a V.Chalupeckého v Divišově).

Oblíbená byla také okresní soutěž v požárním sportu ve Vlašimi, kterou jsme pravidelně navštěvovali a dvakrát zde získali 2.místo.

okres2010

Od roku 2008 jsme pravidelnými účastníky Benešovské hasičské ligy. Kde je dosud našim největším úspěchem celkové druhé místo z roku 2010 a kde se dlouhodobě snažíme umisťovat v TOP 5.

Kromě toho jezdíme občasně i na Táborskou hasičkou ligu. A podle chuti nás uvidíte na pohárech a memoriálech po Středočeském kraji.

zdislavice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.