BNL Louňovice – 2.místo muži

Jediné letošní doukolo Louňovice- Makov se konalo jako 4. a 5.kolo BNL.

Louňovice patří tradičně mezi rychlejší dráhy, ačkoliv letos bylo lehce znát, že láska a péče o dráhu upadá s ubývajícím sportovním nadšením tamějšího sboru, stále to zde patří k těm lepším areálům a bylo to znát i na časech.

Šest 17-tek mezi muži znamenalo, že se dnes bude běhat rychle. Zabodovala Ctiboř, jejíž borci sestříkli za 17,30, také některé slabší týmy si vylepšili letošní osobní rekord. My jsme vyběhli v polovině startovního pořadí, z počátku bylo vidět že voda byla pomalá. Nejdříve jsme si trochu zabrnkali na nervy s ulitým startem, na druhý pokus byl problém na koši, a je s podivem, že i s tímhle výkonem proudaři zastavili čas na 17,33. Bohužel o 0,03 uteklo vysněné první místo, nicméně body byly jisté a kluci mohli být spokojení.

Ženy rozběhly útok velmi solidně, voda,  mašina, rozdělovač. Iveta 17,73 – opět útok na první místo, ale téměř totožná chyba jako na poslední soutěži v Daměnicích na levém proudu znamenala další problém se sestřikem a dokonce až 8.místo. Ano, je to bída, takhle by to holky nešlo, další závod a další sesun o příčku dolů v celkovém pořadí.

Útěchou mohlo být holkám až celkem povedené provedení útoku v rozstřelu 17,86. Sice střknuto z dálky, ale je vidět že to jde! Muži rozstřel nedokončili, Mirčák nedal koš.

Pozvánka Soutěž BNL 6.7.2019

Sbor dobrovolných hasičů v Daměnicích pořádá 8. ročník soutěže v požárním útoku O POHÁR SDH DAMĚNICE, 6července 2019, hřiště Daměnice

 

11.30h – Příjezd družstev

12.30h – Zahájení soutěže

17.00h – Vyhlášení výsledků

BNL Drahňovice 2019

První soutěží ročníku 2019 byly Drahňovice. Pro nás to byla netradičně také první větší soutěž, vzhledem k problémům v sestavě mužů a žen jsme nevyrazili na tradiční rozběhání na THL ještě před začátkem naší ligy.

Muži skončili na 5.místě s časem 17,86 a ženy na 2. místě s časem 18,13. Na začátek sezony to není špatný výkon.

 

Obhájili jsme po roce vítězství na okrsku

Po roce se družstvu mužů podařilo obhájit vítězství na okrskové soutěži. Ta se konala téměř po 15 letech v Býkovicích p.Blaníkem v místním areálu.

Muži zvítězili suverénně v útoku časem 24,58 s PS12 na široké hadice. Na stovkách druhé místo a pořadovka tradičně bez chyb.

Ženám se nepovedla pořadová příprava, a několik zaváhání na stovkách. To celé znamenalo, že přenechali první místo Louňovicím.

Až na malé zmatky s předáváním pohárů byla soutěž velmi pěkně zorganizována.

 

Hasičský bál: Pozvánka

Srdečně Vás zveme na hasičský bál, který se koná 16.2. od 20h v multifunkčním domě v Daměnicích. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Hraje Hořičanka